II.Çaylağım Olmadan Asla Münazara Turnuvası Gerçekleşti!

Bu sene ikincisini düzenlediğimiz Çaylağım Olmadan Asla turnuvamızı geride bıraktık. ÇOA 104 takım, 80 jüri ile Türkiye Münazara tarihinin en büyük Open turnuvalarından biri oldu. ÇOA’da ayrıca yine Türkiye Münazara tarihinde bir ilk olarak ilk “kısmi önçeyrek finali” sistemini uyguladık ve ilk 24 takım break etti.

Her turnuvada olduğu gibi elbette ÇOA’da da çok büyük emek sarfedildi. Bu sebeple başta organizatörlerimiz Nevzat Taşcı ve Zeynep Naz Türkmen olmak üzere MEF üniversitesi çalışanlarına, öğrencilerine ve bütün Galatasaray Ailesine organizasyondaki emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tabmasterimiz Doğaç Karakurt’a emekleri için teşekkür ederiz. Turnuvanın sarkmaması için çok sıkı çalışan komiteye,  son olarak da turnuvamıza katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz, siz olmasanız elbette bu turnuva da mümkün olmazdı. Özellikle Türkiye Münazara ailesi çaylaklarını yürekten tebrik ediyoruz, bu turnuva sizin için yapıldı.

Turnuvamızın finalistleri Açık Kapalı’dan Anı Deniz ve Sidal’i, ODTÜ Akınlar’dan Akın Onur ve Ceren’i, BOUN Dilaralar’dan Cem ve Dilara’yı ve şampiyon Boun Fatih Emreler’den Monur ve Fatih Emre’yi yürekten tebrik ediyoruz. Ayrıca Boun Fatih’ten Mehmet Onur Şahin best speaker ve Fatih Emre de çaylak best speaker ödüllerini almaya hak kazandılar, kutluyoruz. Turnuvaya renk getirmesi açısından bir de saksı ödülümüz vardı. Pazar günü geç saatlere kalan tecrübeli münazırlar arasından takım arkadaşına speaker puanında en az fark atan yarışmacıya verilen bu ödülü bu sene verirken alçakgönüllü samimi bir dostumuz olduğu için teşekkür ederiz.   Speaker, team tab ve konu adaleti tablolarını Tabbie’de bulabilirsiniz.

Paylaşmak istersen ;)
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish